skf_tlmp100824dc
SKF TLMP 1008 automatisch smeerapparaat met kunststof pijp nylon 6x15mm 20m - TLMP 1008/24DC
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • 1x pomp TLMP 1008/ 24DC
  • Set montagemateriaal
  • 2x elektrische connectoren
  • 1x 20 m kunststof buis nylon 6 x 1,5 mm
  • 8x rechte buisaansluitingen
  • 8x buisaansluitpluggen
  • 7x afsluitpluggen
Productomschrijving
  • Eenvoudig te installeren en te programmeren
  • Complete kit
  • Geschikt voor maximaal 8 smeerpunten
  • Alarm voor laag niveau en storingen, melding op afstand mogelijk
  • Besturing van machine mogelijk
  • Deze 24V DC-versie is speciaal ontwikkeld voor landbouw- en terreinvoertuigen, maar kan ook worden gebruikt in industriële toepassingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Spanning: 24 V
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577289780
  • Artikelnummer leverancier: SKF TLMP 1008/24DC
Spanning
24 V
Geschikte smeervet consistentie
NLGI 2, 3
Reservoirvolume
1000
Montagepositie
Verticaal
Maximale lengte aanvoerlijn
5000
Maximale druk
20.5
Afmetingen (b x l x h)
237 x 214 x 231 mm